Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10
    Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

Znači, grešne duše i one koje će to tek postat pišite čime ste danas skrenuli sa zdravog puta, šta ste pojeli i popili a da niste smjeli. Blagdansko je doba pa vjerujem da će biti puno grijeha.

Evo da otvorimo sezonu:

- 3 kolača, 4 jaja sa pršutom i sirom, coca cola pola litre

Mogao bih još kolača ali ih nije više bilo.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Moj gotovo svakodnevni "porok" je Nescafe od vanilije(s puno pjene)
    To je jedina "kava" koju podnosim, ali kad ju sama radim doma uvijek radim s obranim mlijekom(0,9% m.m.)i nikad ne šećerim dodatno.
    Al kad je u kafiću...

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Ja sam pojela komad pizze danas jer nisam stigla do posla pojesti normalan doručak. Moram priznati kad god vani pojedem pizzu da mi loše sjedne. Da ne pričam kad pojedem cijelu iz pizzerie. Tad mi je dobra ali poslije sam samo za spavanje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Uuuu i ja obožavam nescafe od vanilije, upotopila bi se u tome, mmmm.. Tako da ja pijem cappuccini u uredu, već dva i pojela sam špagete bolognese. Ništa prezdravo, al niti se previše ne trudim ovih dana, patim da bude umjereno, ali si i guštam. Mislim da je to OK s obzirom na to da su blagdani, da uživam u njima, al bez pretjerivanja jer se i u tome itekako može uživati.

Junior Member Zara avatar
    Datum pristupanja
    27.12.2012.
    Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh : ) ja sam danas popila čak tri cappuccina! i 2 kave, dva komada torte (kolegica je slavila rođendan i donijela prefinu tortu!), čevape (isto zbog slavlja...), muesle za doručak i quiche od povrća za večeru...danas ne želim zbrajati unesene kalorije

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam išla na nagli izlet iz Zg-a u Vž i nazad tako da baš nisam jela zadnjih dva dana, ali sam definitivno pretjerela u alkoholu. :P Al me barem tijelo više ne boli od teretane, jedva sam doslovno hodala jučer. Još trebam koja 2 tjedna priviknuti se na sve te upale i vježbe, ali sam zadovoljna. Ne idem nigdi na doček, neda mi se pa budem i tu uštedila na jelu i piću.

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Ekipaaaaa, sretna vam Nova godina!! Želim nam da u ovoj godini kilice samo padaju dok svi ne budemo skroz fit i zadovoljni sami sobom ako bismo sigurno svi naveli što smo pojeli ova dva dana, pop bi raspusto ispovjedaonicu! : )

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja također želim sve najbolje svima, da ostvarite sve svoje želje i ciljeve! Jedva sad čekam d apopusti blagdansko raspoloženje, teretana je bila očajno prazna na staru godinu.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja sam danas pjela četiri baklave, veliki komad torte, dva kapućina popila i gazirani sok sam pila.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    U zadnje vrijeme imam hrpu domaćeg voća (jabuka, krušaka, šljiva, itd) pa me primilo pečenje kolača! Stalno bih radila neki novi kolač i isprobavala recepte :-) danas sam radila jedan preeeefini s kruškama i bademima i pojela sam definitivno previše šnita!! Trebala bih u pravu ispovjedaonicu! :-)))

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove