Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Jesu li dobri voćni jogurti kod mršavljenja?

Ej svi! Često se kod dijeta savjetuje da se može umjesto slatkog jesti voćni jogurt. Naravno, onaj malomasni. Gledala sam sastav i ima cca. 40 kalorija na 100 grama pa mi se to čini logičnim.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Mislim da je sve umjereno u redu. Ja uvijek tijekom svog dijetnog režima doručkujemo jogurte i to ponekad obični sa žitaricama, ponekad one bioaktivne ili voćne. Mijenjam ih i kombiniram tak da mislim da se na taj načim ne može previše promašiti. Isto se uvijek treba gledati da se najteži dio hrane jede ujutro zato ja to sve mliječno pojedem ujutro, pa iza podneva samo čaj i voće...

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Mislim da je sve umjereno u redu. Ja uvijek tijekom svog dijetnog režima doručkujemo jogurte i to ponekad obični sa žitaricama, ponekad one bioaktivne ili voćne. Mijenjam ih i kombiniram tak da mislim da se na taj načim ne može previše promašiti. Isto se uvijek treba gledati da se najteži dio hrane jede ujutro zato ja to sve mliječno pojedem ujutro, pa iza podneva samo čaj i voće...
    Poslije podneva samo čaj i voće?? SVAAAAKA čast!!! Kako izdržite?? Koliko dug period prakticirate takav plan ishrane?

Što se voćnih jogurta tiče, mislim da je bitno koja vrsta...često smo u zabludi da su zdravi jer su "jogurt" + "voće", a zapravo su učestalo samo kombinacija raznih umjetnih aroma, sladila, puno šećera i sl. Ja ih inače baš volim jesti, i obične i voćne, s tim da najčešće kupim one jogurte koji kao potiču probavu. E sad ne znam dal je to samo marketinški trik za bolju prodaju ili stvarno potiču probavu, ali su mi i baš fini :-)Pogotovo onaj najobičniji sa žitaricama ili smokva+žitarice...njam! :-)

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Pa sad bude uskoro godina dana. S tim da sam naravno imala kriza (i previše ako se mene pita) gdi sam to opasno prekršila. Al budila bi se rano zbog trčanja i onda rano legla pa ne bi tolko osjetila glad. Nemam pojma, neke dane ne bi uopće bila gladna, neke dane bi patila jaaako, al bi to nekak umanjila vodom. Dalje, kad bi prekršila to svoje pravilo, onda bi se loše osjećala isto. Nije baš to lako, al znam da sad kad sam smanjila kile se osjećam dobro i to je najbitnije, a strpljenja i volje uvijek treba.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    meni se čini da ti kupovni voćni jogurti nisu zdravi...druga stvar je ako se umiješa ili umiksa neko voće direkt u obični jogurt! onda mislim da je to super kombinacija u mršavljenju i prehrani općenito.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove