Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.

Koja je najzdravija brza hrana?

Društvo, koja je po vama najzdravija brza hrana? Pod time mislim između recimo pizze, ćevapa, hamburgera, kebaba...

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    HAHAHAHAHAAHA mislim da je pretabavna tema, birati najzdravije imeđu sveg nezdravog. Iako ako se mene pita, mislim da se nema potrebe ničega odreći, recimo taj tip hrane si možemo priuštiti jednom mjesečno bez problema. Onako počastiti se za neku plaću ili uspjeh. Čitala sam o kalorijama i znam da ćevape i kebab pucaju od toga. Uvijek bi odabrala pizzu kao recimo najzdraviju brzu hranu.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja mislim da je najzdravija pica ali kada je sami pravimo od povrca,sampinjona i što manje sira.
    Kada tijesto radim pola integralnog pola polubjelog brasna i to je pica super a ne deblja.
    Netko ce reci da je to puno vremena, ako kupite mijesano povrce smrznuto pica je gotova,mislim na pripreme za 10 minuta.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja se slažem sa Petricom,važna je količina i koliko često jedete nezdravu hranu ,odnosno brzu hranu.
    Ja kd sam gladna i imam zelju na ćevape, to se desi jednom mjesečno,pojedem male ćevape sa lepinjom, i ništa mi ne smetaju kalorije.Kada se pozelim pice, pojedem pola pice vegeterijane.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Pizza s integralnim brašnom i nekim zdravim nadjevom - npr sos od rajčica, razno povrće i s manje sira!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove