Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
    Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Limun i mršavljenje

Da li ste koristili limun u procesu mršavljenja? On nam pomaže eliminirati toksine iz tijela. Najbolje ga je piti ujutro za dobro jutro :-), cijeđenog u čaši tople vode. Ja ga volim tako popiti, ne toliko zato sto mi je strasno fin (ukusnija mi je naranča na primjer), ali je zdrav i definitivno sam vidjela da mi čini dobro. Jedino što i u zadnje vrijeme sve više stvara problem jest žgaravica, tako da mi i limun dosta škodi po tom pitanju jer mi bude prejak za želudac, stvara mi dosta kiselinu. Ne znam da li ima neko drugo voće koje je toliko zdravo i pomaže mršavljenju pa da mi može zamijeniti limun...

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Ne vidim kako bi limun mogao značajnije pomoći mršavljenju.Jedino što mi pada na pamet je da limun sadrži velike količine c-vitamina a on je bitan za apsorbciju l-karnitina koji je bitan kod razgradnje masti.Ovako mi se čini da je limun jednak kao i svo drugo voće.

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Ima dosta tvrdnji da limun pomaže kod mršavljenja, negdje navode da treba iscjediti limun i pomiješati ga sa mlakom vodom te ga popiti ujutro na tašte kako bi se ubrzalo mršavljenje.

Te tvrdnje se povode za time da limun poboljšava probavu i unaprjeđuje regulaciju šećera u tijelu.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam ga koristila i cijedila svako jutro tijekom neke dijete, ne znam ako je bila UN ili medicinska dijeta u pitanju. Pazila sam općenito na prehranu pa su kile išle dole, samo pila bi svako jutro čašu iscijeđenog limuna bez šećera. Onako, nije baš bilo ugodno, al sam se osjećala vitalno, dobro i navikla samk se bila. Ne znam ako zbog limuna ili svega skupa, al dobro sam se osjećala.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    ja ga pijem svako jutro cijedjenog u mlakoj vodi prije dorucka i otkad to radim, a radim vec jako jako dugo, nemam problema sa probavom

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja limuna dosta koristim u zelenoj salati umjesto octa zato što mije ukusnije,a dali pomaže pri mršavljenju neznam.
    Svakako da je zdrav jer sadrži c vitamina.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od Zagreb Vidi poruku
    Ima dosta tvrdnji da limun pomaže kod mršavljenja, negdje navode da treba iscjediti limun i pomiješati ga sa mlakom vodom te ga popiti ujutro na tašte kako bi se ubrzalo mršavljenje.

Te tvrdnje se povode za time da limun poboljšava probavu i unaprjeđuje regulaciju šećera u tijelu.
    ja sam čula da ga je dobro piti s toplom vodom. Da je općeniti pijenje tople vode dobro za mršavljenje i razgradnju celulita...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove