Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
    Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Priprema zdrave hrane za posao

Voljela bih si sama početi pripremati hranu za posao jer ovako jedem jako nekvalitetno, a potrošim dosta novaca. Najčešće su to neka suha ili lisnata peciva ili pak nešto iz restorana na poslu gdje je hrana stvarno koma. Sve rade na ulju koje čuvaju tjedan dana i sve ima isti okus. Baš užasna hrana. Stvarno mi je dosta toga da trošim tako puno novaca za nešto što je nezdravo i lošeg okusa. Htjela bih si sama svaki put nešto skuhati, ali nemam puno vremena za to. Tako da bih molila ako mi možete poslati par ideja za obroke koji su ukusni, zdravi, jeftini za pripremu i da se mogu brzo spremiti... Puno hvala!

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Ja volim jesti ukusno i zdravo, ali često ne stignem spremiti hranu da ju nosim na posao. Ili se ujutro pak toliko žurim, da ne stignem niti prebaciti ono što imam u neke bočice! Ne znam da li imate na poslu neku čajnu kuhinju, mikrovalnu i slično da možete podgrijati jelo.
    Meni su inače dosta zgodna variva jer ih lako mogu pojesti na poslu, brzo se ugriju, zasitna su, zdrava, mogu se spremiti na sto različitih načina i dobra su sutradan (kod šnicli na primjer zna biti nezgodno jer sutradan znaju biti suhe i nisu tako ukusne, a meso u varivu je sutradan super).

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove