Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Riba - koja vam je najbolja i zašto?

Otvaram ovu temu da vidim koje ribe vi jedete. Ja nekako stalno preipremam istu ribu pa gledam da dobijem ideje za neke druge.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    I kod mene doma se stalno rade jedino i samo oslići, puna mi ih je glava. Otkad radim u uredu gdi naručujem ručak tek sad vidim kolko volim ribu i da bih je bez problema zamijenila s mesom. Od riječnih riba koje niti ne volim, al pastrva je odlična jer ima dosta za pojesti, lako se čisti i stvarno je fina. Volim još škarpinu koja isto ako se kvalitetno pripremi, može se najesti. I naravno lignje sa žara.

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Najviše jedem pastrvu. Prihvatljiva mi je cijena a stvarno mi je ukusna riba. Recimo kombinacija pastrve i šampinjona mi je odlična. To bi bio gotovo u cijelosti proteinski obrok što je super za mršavljenje.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Meni su sardelice ukusne na roštilju ili pečene u tavi.Jedem i lignje,punjene ili rižoto od lignji je za prste polizati.Radim paštetu od razne ribe.Prošlu godinu sam nabavila od ribolovca štuku,bila je fantastičn,nema puno kosti, a mesu ukusno.Pastrvu volim jesti, isto sa šampinjonima su mi super kombinacija.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Volim sveeee vrste riba!! Osim zapravo - jegulje! Ona mi je grozna!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove