Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Trebam li jesti iako nisam gladna?

Samo sam znatiželjna. Preporuča se da se mora svaki dan pojesti minimalno 3 obroka i preskakanje obroka nije preporučljivo.

Ali što ako nismo gladni? Trebamo li se natjerati da jedemo minimalno 3 obroka na dan. Ili trebamo jesti samo onda kada smo gladni?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    To i mene zanima, ja sam baš navikla na tri obroka dnevno, tih pet m ije teško ugurati. Ja sam onda sebi osmislila tako da pojedme doručak i onda između do ručka popijem kavu, to mi je međuobrok broj jedan. Dalje iza ručka do večere popijem zeleni čaj ko međuobrok broj dva. Tako da to je OK jer nije hrana u pitanju, a opet zeleni čaj se uvijek preporuča, a bez kave niti ne mogu.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja rijetko jedem kada sam gladna jer jedem iz navike prije nego sam gladna,kao da se bojim da ne bi bila gladna.
    Vjerovatno zato i vodim borbu sa kg,ako netko zna kako bi se riješila te navike bila bih mu zahvalna.Nekada sama sebi kažem pa što jedeš bez da si gladna ali to je jače od mene.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Ja se trudim ne preskati doručak, a nažalost s ostalim obrocima u danu nije takva situacija... :-( sve ovisi kakav mi je dan na poslu i da li stignem jesti!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove