Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.

Večernji obroci

imam problem s večernjim obrocima, oko 22h i ne mogu ih nikako izbaciti. dal imate neki savjet za neki hranjiv i zasitan obrok navečer, a da nije jako kaloričan? počeli su mi se primjećivati na trbuhu ti večernji obroci, a opet ako ne pojedem nešto što će me zasititi - ne mogu zaspati. hvala

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Možeš jesti posni ili zrnati sir s povrćem. On ti je zasitan a sastoji se od proteina kazeina koji će se sporo razgrađivati kroz noć pa će te duže držati sitim.

Ako ti ne paše sir, jedi voće ali nemoj pretjerivati jer ipak ono ima šećera u sebi.

Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    probao sam i malo mi je prazno samo - u redu je s 2 šnite kruha pa sam uzeo integralni kruh, da bude kao zdravije. da li znaš kakva je situacija s jajima navečer (2-3 jaja) ili s konzervom tune? jel se može to provuć?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Jedite voće, povrće, posni sir i piti puno puno vode. To bi stvarno moralo djelovati, jedino ti bude češće potreba za ići na WC, al tak to ide... Sve je stvar navike, bitno je izgurati tako dva tri tjedna i bit će lakše. Kladim se da s naporom i trudim tim režimom kroz mjesec-dva uopće više nebi imali potrebe za hranom u 22h, večera u 20h bi bila taman.

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Slažem se s Petricom - treba biti puno vode tijekom dana! I definitivno se moraju jesto kvalitetni i puni obroci tijekom dana, a navečer neki lakši obrok oko 8. Ako trebate unijeti nešto jače, prvenstveno proteinskog sastava - onda su po meni jaja ili tuna o.k. navečer, lai prij eoko 8 nego oko 22h.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    kuhano jaje i povrće ili kravlji sir...ili neka tuna salata...ili salata s par kockica integralnog kruha ili sa kravljim sirom...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove