Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Vegetarijanska prehrana

Pozdrav svima, ovov ljeto bila sam na povrtnoj dijeti kao nekoj vrsti detoksikacijske dijete. Ljeti manje jedem jer me jednostavno manje vuče pa mi je taj period bio idealan da sam samo na povrću i voću.

Prijateljica mi je prešla na isključivo vegetarijansku prehranu i jako je zadovoljna pa i ja razmišljam jer mi često meso loše sjedne na želudac.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    I moj najbolji prijatelj je od nedavno vegetarijanac, ali ga uopće ne podržavam. Nisam niti ja mesni tip i bez problema bi izdržala bez njega, al vjerujem da bi ga se i zaželila. Stvoreno smo ljudi ko svežderi i to nije uzalud, aminokiseline dvije vrste dolaze isključivo iz mesa, a mi bez njih ne možemo tako da vegetarijanstvo ne preporučam nikome. Pojedeš mesa kad ga se poželiš, zašto bi si išta branila? Jedi zdravije i uživaj, nije vegetarijanstvo nikakvo preveliko dobro.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Meni je normalna svaka namirnica u nekoj normalnoj količini. Najbitnija je raznovrsna i zdrava prehrana. Mislim da je od davnine čovjeku urođeno da jede meso, a ne samo vegetarijanske namirnice i to mi je o.k.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove