Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.

Zdrava hrana, jeftinija ili skuplja od "junk" hrane?

Vjerujem da ste puno puta čuli kako je zdrava prehrana skupa i da ljudi kažu da si jednostavno ne mogu priuštiti jesti zdravo.

Ja sam odlučio malo pratiti cijene u dućanima kako bi vidio što je ustvari skuplje. Gledam vrećice čipsa koje koštaju 100 grama oko 6-10 kuna dok je kila krumpira (1000 grama) 3 kune ili mandarina koje mogu zamijeniti čips 3 kune.

Isto tako mi fascinantan Mc Donalds koji je stalno pun a ima bijesne cijene. Na kraju sam došao do zaključka da je daleko jeftinija zdrava hrana, što god ljudi pričali.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja se slažem. Kad kreneš zdravo jesti, treba vremena i nova pa se opskrbiti recimo zdravim brašnom, uljem, rižom ako se ide baš u detalje. Al kad gledaš na enke svakodnevne porcije, one budu manje, zdravije i kvalitetnije. Već kad kreneš manje jesti, imaš više para. A opet naravno da je voće i povrće uvijek jeftinije od čipsa i čokolade, tako da se zdravije uvijek isplati.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja mislim da je skuplja ako baš hoćete organsku hranu jesti,to su cijene visoke ali te zdrave hrane se manje jede
    jer nema tih adetiva koji kažu daj još, i samo trpaj u sebe,pa zamislite kad počnete jesti čips ili kokice dok ne pojedete ne mičete se od toga otrova to je naprosto zlo po meni ali je ukusno.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Mi smo si kupili jedno manje poljoprivredno zemljište i tamo si posadili vlastito povrće i voće tako da dosta imamo iz valstitog uzgoja. I definitivno je zdravo! :-) Uživam u tome...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove