Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 16
    Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.

Zdravi doručak?

Kažu da je doručak najvažniji obrok u danu. Vjerujem da je tako pa me zanima kakav je vaš jer možda dobijem još neku ideju.
    Ja obično za doručak jedem jaja ili raženi kruh sa purećom salamom ili marmeladom. Vjerujem da bi moglo i bolje ali ovo mi je jednostavno fino.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    kod mene je klasika već godinama, toast, maslac, med i kava. s vremena na vrijeme ubacim voće, ali obavezno prije svega popijem cijeđeni limun s vodom!!

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od xoxo_FIT Vidi poruku
    kod mene je klasika već godinama, toast, maslac, med i kava. s vremena na vrijeme ubacim voće, ali obavezno prije svega popijem cijeđeni limun s vodom!!
    Vjerujem da te onda bolest izbjegava :-)
    Ja najčešće jedem muesle ili cornflakes za doručak, baš sam se navukla na to. I šalica kave, bez nje niiiikako!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam osoba koja otkad za sebe znam, nisam mogla doručkovati. Uopće ne bi bila gladna i bilo bi mi prerano, al navečer bi se dobro najela. Do kad nisam došla u pubertet i godine kad mi se to počelo naplaćivati. :P Tjerala sam se i navikla jesti ujutro, sad je to obavezno jogurt i kao međuobrok do ručka kava, znači mliječno. Sve je stvar navike, svašta čovjek može!

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Definitivno smatram da je doručak jako bitan generalno za zdravlje i izgled. Čim se pojede jaki doručak, biti će manja potreba za kasnijim obrocima. Možda to neće biti tako na početku ali kasnije će sigurno tako pokazati. Ja sam to iskusio na sebi a i vidio sam da je isto funkcioniralo kod mojih prijatelja.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    ma to je super! ak ti nesto pase, onda se toga i drzi. ali limun je zakon ujutro!
    Citiraj Prvotno napisano od RibicaK Vidi poruku
    Vjerujem da te onda bolest izbjegava :-)
    Ja najčešće jedem muesle ili cornflakes za doručak, baš sam se navukla na to. I šalica kave, bez nje niiiikako!

Junior Member Zara avatar
    Datum pristupanja
    27.12.2012.
    Ja si najčešće ujutro napravim zobenu kašu i u nju umiješam razno svježe ili sušeno voće te orašaste plodove. Nastojim raditi što raznovrsnije kombinacije kako bih ipak imala osjećaj da jedem različite obroke. Ukusan i zdrav doručak + što me napuni energijom!

Datum pristupanja
    27.12.2012.
    A sada kad je zima mi jako paše umiješati i žličicu cimeta u kašu; baš mi prija u ovo zimsko blagdansko vrijeme, a ima i brojna korisna svojstva, kao npr djeluje protuupalno, protiv gripe i prehlade, dobar je za krv, živce, probavu, dobar je izvor vitamina (posebno C i B) i minerala, a ono što je značajno i za mršavljenje je da nam pomaže u snižavanju masnoća i lošeg kolesterola, a kod dijabetičara i razinu šećera u krvi. I ne znam kako vama, ali meni miris cimeta uvijek budi neki pozitivan ugođaj i želju da se ušuškam i uživam. : )

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Meni nikako ne, ne volim cimet i jako sam ljuta kad mi ga neko podvali iako znam da je dobar i nemam ništa protiv njegovom mirisa. Al navikla sam na neki mliječno doručak, pa kava. Ako je dan u tjednu u kojem si dopuštam slatko, onda to najbolje pojedem prije ručka tako da se to čim više potroši tijekom dana. I ujutro mi odlično paše ako nisam lijena iscijeđena naranča ili limun.

Datum pristupanja
    27.12.2012.
    Jogurti mi isto pašu, i općenito mliječni proizvodi. trudim se ne jesti previše slatkih jogurta, iako su mi fini, već onih sa žitaricama i posve običnih. A cijeđena naranča - njammmmmm : )

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove