Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Herbalife

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Herbalife

Bok!

Vjerovatno ste čuli za herbalife preparate pa me zanimaju mišljenja. Prijateljica mi prodaje herbalife pa me zanima što mislite o njihovim preparatima??

Junior Member Maya avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    ja sam prije nego sam s UN dijetom uspjela smršaviti, isprobala nekoliko brzih dijeta, a u jednom periodu i herbalife i meni osobno nije bio dobar. jako me napuhavao (baš nevjerojatno), bila sam gladna i stalno nekako opterećena hranom. i tako sam se mučila neko vrijeme i nakraju odustala. jednostavno mi nije odgovarao...

Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    meni osobno nisu dobre nikakave te umjetne "adaptirane" hrane za odrasle. niti mi može to zamijenit pravi obrok, niti mislim da je zdrav. kako neki prah iz labosa moze zamijenit meso, ribu, povrce, stogod? zato i jesmo takvi kakvi jesmo svi, sto jedmo previse raznih gluposti

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Pozdrav svima )

koristila sam Herbalife 2mjeseca i onda je doslo ljeto i prestala sam. U ta 2 mjeseca izgubila sam nesto kilograma i ono najvaznije nakon svakog ispijenog shakea sam se osjecala punom energije ! Nisam vjezbala uopce, pila sam shake ujutro i navecer + normalan obrok i neke slastice. Dakle, nisam se bas potpuno u to predala a dalo je rezultate!

prije 10 dana sam krenula s mrsavljenjem, zeljela bih izgubiti 10ak kilograma. Bila sam na redukcijskoj dijeti 10 dana i izgubila neznatnu kilazu.. :S uz to sam stalno gladna i stolica mi se pogorsala. Razmisljala sam da ponovno pocnem koristiti Herbalife i mislim da u neko naredno vrijeme i hocu !

Datum pristupanja
    15.11.2012.
    da, eto - to baš ovisi o osobi, nekome odgovara, a nekome ne. Ja sam recimo bila i gladna uz ta dva shake-a i jedan konkretan obrok. Ali najveći problem mi je bilo to napuhivanje - a sjedim u uredu punom ljudi DD

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Ozbiljno ? pa ne mogu vjerovati.. sigurni ste da je uzrok bio bas herbalife?

Moj savijet za Vas Nada je da pokusate, znam nisu jeftini, preko 300 kuna je ono jedno pakiranje, al eto daje rezultate, samo sto treba biti ustrajan )

Datum pristupanja
    15.11.2012.
    da, od toga točno mi je počelo kada sam počela piti i čim sam prestala, prestalo je i napuhivanje...to je zapravo bio glavni razlog zašto sam prestala...ali kako sam rekla, svi smo različiti - nekom paše, nekome ne

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    ja sam neko vrijeme koristila shake, ali sam vrlo brzo odustala. Nekako sam se osjećala napuhano cijelo vrijeme. probala sam i s mlijekom i vodom, ali mi je isto bilo.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam isto bila otvorila tu temu, tek sad vidim. Nikakav Herbalife, užasno me nervira jer tip hoda po mojoj teretani i ometa ljude u vježbanju finim pristupom gdi te navede da dođeš na seminar. To su prahovi puni svačega, čim sadrže okuse cookiesa, jagode itd. pa kolko to može biti zdravo. Sigurno smršaviš kad dva oborka dnevno zamijeniš shakeom, al se sve to vrati kad prekineš s tim. Imam iskustva nekih kolega i čitala sam s obzirom na to da su jako uvjerljivi pa sam samu sebe zapitala o čem se radi.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove