Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Kava za mršavljenje!

Je li netko od vas probao? Našla sam da sastojci u zelenoj kavi spriječavaju apsorpciju glukoze u crijevima na taj način da reguliraju metabolizam što dovodi do smanjenja tjelesne težine u peridodu od 60 dana. Piše i da je zelena kava već poznata po tome kao izvaredna prehrambeni proizvod u borbi protiv starenja. Sadrži antioksidante koji spriječavaju nastanak slobodnih radikala, substance koje uzrokuju oštečenja stanica i nastanak bolesti. Što mislite?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Meni ovaj naslov prepredobro samo zvuči! Ali nikad nisam ništa čula o tome. Gdi to uopće ima za kupiti? Ja obožavam kavu, al se tjeram jednu dnevno zamijeniti zelenim čajem. Priče o njemu već svi znamo, al ja se ne mogu žaliti. Navikla sam organizam i nekako me i cijelu smiri kad ga popijem. Al ovaj spoj i kombinacija bi mi bila odlična! )

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.01.2014.
    Probale frendica i ja...ni deka dole.....eto!

Junior Member
    Datum pristupanja
    07.05.2017.
    Zrna zelene kave imaju vrlo snažna antioksidativna svojstva te ujedno ubrzavaju vaš metabolizam. Poznata su prije svega kao učinkovita namirnica za regulaciju tjelesne težine, a zatim i po nizu pozitivnih učinaka na vaše zdravlje. Više na:
    Zelena kava za mršavljenje - Ordinacija Petričević

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove