Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
    Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.

Koliko štete tablete ili drugi preparati našem organizmu?

Pošto nam je jetra jedan od najvažnijih organa u tijelu trebamo je čuvati i "njegovati". Gotovo da sve prolazi kroz jetru i organe pa vjerovatno i ostavlja nekakve posljedice.
    Neki proizvodi su deklarirani kao dodaci prehrani, a neki kao tablete/antibiotici, dobro nam je poznato da tablete nisu zdrave te da stvaraju probleme našoj jetri.

Ja pijem, dietpharmove multivitamine, omega 3, Kondroin forte (zbog obnavljanja hrskavice koljena), a neke dane i kalcij-magnezij-zink kapsule.

Koliko je opasno unositi u organizam toliko "tableta" i dali takvi dodaci prehrani štete našoj jetri ili drugim organima?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Iskreno, ja sam osoba koja smatra da stvarno ako nije potrebno ne trebaju nam nikakve kemijske izmišljotine. Logično je da sve kaj nije prirodno, koristi onome za kaj je namijenjeno, al vrlo vjerojatno šteti na drugim mjestima. Održati trening pa iza posjeti nešto energetsko i popiti vode, mislim da bolje ne može. Tablete se piju kad smo bolesni nažalost, a ne jer smo negdje pročitali da donose ovo ili ono.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove