Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: L-karnitin

Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.

L-karnitin

kakvo vam je mišljenje o l-karnitinu? koliko on može potaknuti razgradnju masnih stanica i uz kakav stupanj vježbanja? hvala

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    čitala sam o l-karnitinu da je on isključivo učinkovit u kombinaciji sa cardio treninzima, trčanjem,hodanjem ili biciklom.
    Ja ga nisam uzimala ali su mi ga prijateljice pa su pričale da mu se i povećava učinkovitost ako se uzima sa c vitaminom.

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    L-karnitin je aminokiselina koja ubrzava proces topljenja masnoće za vrijeme fizičke aktivnosti, stoga ga toplo preporučam, ali svakako uz aerobno vježbanje i reducirane prehrane. Mislim da nije štetan.

Probajte odvajati ugljikohidrate od bjelančevina. Meso sa salatom, bez priloga... za večeru. A za ručak kuhani krumpir, riža, tjestenina sa salatom.

I svakako pripazite na slatko u ove blagdanske dane!

Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Da li ga onda uzimam samo netom prije fizičke aktivnosti? idem u teretanu 2-3 puta tjedno i na planinarenje vikendom. ako ga uzimam 2-4x tj - prije teretane i planinarenja - da li ima učinka ili bi se trebala imat aktivnost svaki dan?

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    L karnitin je ok. ja ga uzimam pola sata prije treninga i zadovoljna sam. inače se slabo znojim, što je katastrofa kad treniram i nemam pojma gdje je zapelo kod mene, ali kad popijem l-karnitin imam osjećaj da stvarno izbacim toksine iz tijela

Junior Member
    Datum pristupanja
    19.01.2017.
    Koju vrstu tj proizvodaca bi preporucili za lkarnitin kapsule? Hvala

Junior Member
    Datum pristupanja
    07.05.2017.
    Kako je u posljednje vrijeme karnitin vrlo popularan i ne koristi se samo u sportskoj prehrani već i kao učinkovito sredstvo za mršavljenje. Odlučili smo napisati nešto više o njegovoj primjeni i doziranju. Sve što trebate znati o karnitinu - Ordinacija Petričević

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove