Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazujem rezultate 11 do 18 od 18
Like Tree1Likes

Tema: Tablete za mršavljenje

Junior Member
    Datum pristupanja
    21.09.2013.
    Ja si sve više razmišljam da kupim neke tablete šta blokiraju apetit npr. Hoodia Gordonii ili tak nešto ali me malo i strah jer nisam sigurna da li sastav tih magičnih tabletica odgovara onome šta piše na kutiji. Još uvijek povremeno dojim tako da za sada ništa od toga ali kad prestanem mislim da ću probati. Šta vi mislite o tome?

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Hoodiu nisam probala, ali sam ranije probala jedne flastere i bili su mi dobri. Stvarno sam imala manji apetit i izgubila sam neke tri kg.
    Lepa, koliko bi željela izgubiti kilograma?

Junior Member
    Datum pristupanja
    21.09.2013.
    Nemam puno,nekih 5 kg i bila bi super zadovoljna. Zbog tih par kilica viška oblačim se ko baba jer ne volim obući ništa usko ako nisam 100% zadovoljna kako mi stoji. U trudnoći sam se udebljala 20 kg i evo sad polako dolazim u normalu...još samo 5 kg!
    Jelchi,kažeš da si probala flastere. Bi mi mogla reći koje? Šta to samo zalijepiš i mir? Misliš da bi mogla to koristiti uz dojenje? dijete mi ima 13 mj.i dojim samo noću.
    Svjesna sam da se nakon prestanka uzimanja takvih preparata treba i malo potruditi ne vratiti izgubljene kile jer sva ta kemija nije zdrava nego samo privremena pomoć.
    Koliko imaš ti kila za izgubiti?

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.01.2014.
    Tabletice i sl......ovako probah one čokoladice, ništa gore u životu nisam probala....ja mogu stvarno progutati sve, ali od ovog mi se povraćalo. Probala sam na 4 dijela rastračirati da lakše progutam, ma kakvi, Nejde, odvratnoooo! One bočice sa ananasom i kaktusom, što li je već bilo je jako ukusno, ali to vam je dobro za reguliranje stolice, odlično, ali ništa od skidanja kila....

Razmišljah o ovima od kupusa, ali čitam ovdje da je i to bačen novac....

Meni treba nešto da istjeram vou iz organizma....to je moj problem...

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Drago mi je da sam ovo pročitala jer sam odlučila kupiti te čokoladice. Hvala na mišljenju Benzina.Što mislite o toliko hvaljenoj zelenoj kavi i ketonima maline?

Junior Member
    Datum pristupanja
    27.04.2016.
    Za mene je najbolje ovo:
    https://www.tripleclicks.com/1629972...il?item=368492
    Ima i antioksidante, vitamine, minerale...
    Pomaže držati nivo energije, zdravom mršavljenju, imunskom sistemu, stabilnom nivoju šećera u krvi i uzdržavanju zdravog nivoja holesterola, popularan i kod atleta...
    Pogodan i za vegeterijance i vegane.
    Meni je ovo zaista pomoglo, da sam brže smršavila.

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.09.2017.
    Neko probao nešto ovakvo: https://topprodaja.eu/darovi-za-njeg...jeta&results=3 ?

Sviđa mi se kaj je na prirodnoj bazi, mogla bi to probat.

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.03.2019.
    Pozdrav, ako je netko pokušao s dodatkom prehrani Powercum

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove