Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 17
Like Tree1Likes

Tema: Tablete za mršavljenje

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.

Tablete za mršavljenje

što mislite o svim tim tabletama za mršavljenje koje reklamiraju? da li je to samo prodavanje magle ili ima nekog smisla? one čokoladice za mršavljenje mi nekako dijeluju smješno, ali ne znam puno o tome pa zato i pitam. jasno mi je da se ne može šopati hranom i to piti i mršaviti, ali dal djeluju uz neki "normalan" unos hrane?

Junior Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    tržište je zaista preplavljeno svakakvim proizvodima za mršavljenje! ja sam probala par vrsta i ne čini mi se da su mi nešto posebno pomogle. možda jesu lučile brže masnoće negoli bi inače, ali ako su one trebale izaći iz tijela putem urina, nisam primjetila da sam više mokrila. Nakraju jesam smršavila, ali mi se ipak čini da je to od prehrane i aktivnosti...

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    mislim da je to prodavanje magle! radije preporučam L-karnitin pola sata prije treninga, pogotovo trčanja, orbitreka, rolanja, bicikla, brzog hodanja...

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    isprobala sam razne tablete, zadnje što sam koristila su "Obesimed"
    iskreno, nisam ni 1 kutiju do kraja potrosila, neki manji rezultati su bili.. do 3-4kg u neka 2tj
    ali nakon prestanka, naravno kile su se vratile!

ako ste bas zainteresirani za takav nacin gubljenja kg, prepuracam vam cajeve, poznanica koristi ellas caj i stvarno je ucinkovit! samo naravno, treba biti ustrajan )

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od rene73 Vidi poruku
    isprobala sam razne tablete, zadnje što sam koristila su "Obesimed"
    iskreno, nisam ni 1 kutiju do kraja potrosila, neki manji rezultati su bili.. do 3-4kg u neka 2tj
    ali nakon prestanka, naravno kile su se vratile!

ako ste bas zainteresirani za takav nacin gubljenja kg, prepuracam vam cajeve, poznanica koristi ellas caj i stvarno je ucinkovit! samo naravno, treba biti ustrajan )
    on se dosta reklamira sada...da li on isto djeluje kao diuretik pa samo potiče izlučivanje tekućine ili nekako drugačije?

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.08.2013.
    meni su davno jako pomogle REDUCTIL.. najbolje tabletice ikad... povukli ih s tržišta...eh... izgleda kao da sve što valja oni povuku! kažu nisu zdrave, a zar je pretilost zdrava?

Junior Member
    Datum pristupanja
    20.08.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od Lotta Vidi poruku
    što mislite o svim tim tabletama za mršavljenje koje reklamiraju? da li je to samo prodavanje magle ili ima nekog smisla? one čokoladice za mršavljenje mi nekako dijeluju smješno, ali ne znam puno o tome pa zato i pitam. jasno mi je da se ne može šopati hranom i to piti i mršaviti, ali dal djeluju uz neki "normalan" unos hrane?
    S obzirom da se već godinu dana "mučim" sa kilama sve sam isprobala.. Prije mjesec dana uzela sam preko "Bioclinic" tabletice koje bi trebale skinut 20 kg (Chronocaps) ali naravno niš od toga ..sestra isto ali druge za 15 kg manje. (od kupusa). BAČEN NOVAC!!!!
    Moj savjet je : volja , motivacija, vježba, kontrola prehrane i podrška!!!
    Jadranka likes this.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od PIADORA Vidi poruku
    S obzirom da se već godinu dana "mučim" sa kilama sve sam isprobala.. Prije mjesec dana uzela sam preko "Bioclinic" tabletice koje bi trebale skinut 20 kg (Chronocaps) ali naravno niš od toga ..sestra isto ali druge za 15 kg manje. (od kupusa). BAČEN NOVAC!!!!
    Moj savjet je : volja , motivacija, vježba, kontrola prehrane i podrška!!!
    Slažem se. Ima bezbroj tabletica u prodaji ali ispada ako se ne promjeni "glava" ništa od mršavljenja i zadovoljstva tijelom na duge staze. Masa tih tableta uopće ne mora zadovoljiti činjenicu da djeluju. Pod time mislim da ne moraju proći studije koje dokazuju da djeluju već je dovoljno da zadovolje kriterij da nisu štetne po zdravlje.

tea
    tea je odsutan
    Junior Member
    Datum pristupanja
    19.09.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od anna_molly Vidi poruku
    meni su davno jako pomogle REDUCTIL.. najbolje tabletice ikad... povukli ih s tržišta...eh... izgleda kao da sve što valja oni povuku! kažu nisu zdrave, a zar je pretilost zdrava?
    Potpuno se slažem i baš razmišljam da ih kupim preko jedne mislim španjolske stranice. Zanimljivo je da nisu
    povučene s američkog tržišta. Možda ću riskirati pa javim kako ide.

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Idem u teretanu dugo vremena pa sam vidio da dosta ljudi uzima različite tablete za mršavljenje.Vidim da nekim stvarno dobro djeluje a nekima ništa. Po meni treba nešto što je već netko probao i što se pokazalo da funkcionira.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove