Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 11 do 20 od 29
Like Tree1Likes

Tema: Kavitacija

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Iskreno, nemam baš celulita na bedrima, nego nažalost strije. Prebrzo sam narasla u pubertetu i genetski sam sklona tome. Sad se vide sve manje kak vrijeme ide i za njih je definitvno to najbolji lijek. Dalje, kavitacije su stvarno u kombinaciji s radiofrekvencijom djelotvorne, barem u nekoj mjeri utječu na celulit i strije. Negdi sam pročitala kasnije nego sam i sama to radila, namažeš se kremom za celulit, omotaš prozirnom folijom i trčanje, trčanje! Osjetiš na sebi da djeluje, home made kavitacije, tak nekak.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Iskreno, nemam baš celulita na bedrima, nego nažalost strije. Prebrzo sam narasla u pubertetu i genetski sam sklona tome. Sad se vide sve manje kak vrijeme ide i za njih je definitvno to najbolji lijek. Dalje, kavitacije su stvarno u kombinaciji s radiofrekvencijom djelotvorne, barem u nekoj mjeri utječu na celulit i strije. Negdi sam pročitala kasnije nego sam i sama to radila, namažeš se kremom za celulit, omotaš prozirnom folijom i trčanje, trčanje! Osjetiš na sebi da djeluje, home made kavitacije, tak nekak.
    Hhaha home made! ) a nista, hvala! probat cu

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ozbiljno, ja sam sama to prije provodila i nedavno sam naletila na članak gdi se to savjetuje, pitala sam i kineziologe koji drže treninge i oni to isto potvrdili. Dalje, tip sam osobe koja se uopće ne znoji pa kad trčim bez toga, poludim jer mislim da ništ nisam napravila tak da mi folija super dođe. Probaj, javi dojmove obavezno! Ja sad i u teretanu idem s folijom!

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Ozbiljno, ja sam sama to prije provodila i nedavno sam naletila na članak gdi se to savjetuje, pitala sam i kineziologe koji drže treninge i oni to isto potvrdili. Dalje, tip sam osobe koja se uopće ne znoji pa kad trčim bez toga, poludim jer mislim da ništ nisam napravila tak da mi folija super dođe. Probaj, javi dojmove obavezno! Ja sad i u teretanu idem s folijom!
    : )) ovaj prijedlog mi se čini baš fora : ) baš bih isto mogla probati! također se uuuuopće ne znojim inače! Da li zna netko da li bi to moglo upućivati na neki problem u tijelu ili mi je jednostavno takav organizam?? npr kada idem u saunu s frendicama, one su sve MOKRE, a ja suha kao barut! izlazim iz saune kao da sam bila na kavici, a ne u pržioni...

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Tako, tako! Stvarno vam to preporučam. Dalje, kupim se neki anticelulitni gel s termo djelovanje (ne preskup jer iskreno ne vjerujem u preveliku pomoć krema, al ne može odmoći) pa kad se zamotam i trčim to me onako malo zapecka, bar misliš da djeluje iako meni je koža sve bolja i bolje, sad bude kojih pola godine da to radim. S tim da trčim po mjesec dana pa onda mjesec dana ništa i to, nisam baš disciplinirana, al ima učinka. Imala sam zapravo u zadnje vrijeme druge obveze pa sad krećem napokon dalje. Čitala sam da se pore zatvore od folije, neke ovakve onakve pritužbe ko i za svaku dijetu ili svaki upit o sličnim temama. Ja sam pitala stručne osobe, ma medicinskom sam fakultetu i stvarno mislim da ništa preloše iz toga ne može biti, već dosta dugo to radim i nikakve promjene osim na bolje nisam primjetila.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    moja bliska prijateljica je išla na otklanjanje masti s bokova liposukcijom i ispalo je poprilično loše. Uglavnom, nisu joj isisali masnoće ravnomjerno već s lijevog boka više negoli s desnog tako joj sada bokovi izgledaju nejednako + što mi je nekako još gore - koža joj je "valovita", neravna! predložili su joj da se nakon nekog vremena kada se malo oporavi postupak ponovi, ali ni sama jadna nije sigurna dal da ide kod tog istog ili kod nekog drugog, očito većeg stručnjaka

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Jadranka Vidi poruku
    moja bliska prijateljica je išla na otklanjanje masti s bokova liposukcijom i ispalo je poprilično loše. Uglavnom, nisu joj isisali masnoće ravnomjerno već s lijevog boka više negoli s desnog tako joj sada bokovi izgledaju nejednako + što mi je nekako još gore - koža joj je "valovita", neravna! predložili su joj da se nakon nekog vremena kada se malo oporavi postupak ponovi, ali ni sama jadna nije sigurna dal da ide kod tog istog ili kod nekog drugog, očito većeg stručnjaka
    Ajme pa prestrasno :S jadna zena!
    moram priznat da sam i ja, zapravo vise moja mama o tome razmisljala, nakon ovih informacija necu tako brzo ponovono!

da imam jos 1 pitanje, nekako mi se cini da mi se celulit na guzi i bedrima nekako "produbio" od kad idem na kavitaciju, ima li to logike? za sada je kavitacija bila usmjerena na podrucije trbuha i tamo centimetri odlaze ?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Iskreno mislim da ima logike jer se radi na otpuštanju masti u krvotok, samo ja to na sebi nisam primjetila. Pitaj tamo kod koga odlaziš na kavitacije kakva iskustva imaju s tim, normalno je da svako od nas drugačije reagira. Ja sam stvarno zadovoljna svojim kineziologom koji mi radi kavitacije, smanjili smo moj trbuh i celulit usput i život mi je puno lakši.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Hocu, hvala ti na svjetu

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Probala sam i kavitaciju prije cca godinu i pol i bila mi je skroz dobra. Išla sam na nekih 6 tretmana, prvenstveno zbog celulita na bokovima i guzi (malo i po nadkoljenicama). I fino mi se to stesalo... sada mi je veći problem kilice viška nego celulit iako naravno i da njega ima...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove