Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Prikazujem rezultate 21 do 29 od 29
Like Tree1Likes

Tema: Kavitacija

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od RibicaK Vidi poruku
    sada mi je veći problem kilice viška nego celulit iako naravno i da njega ima...
    Pozdrav )

jel Vam se vratio celulit i nakon uspjesne kavitacije ? niste pazili na prehranu ili sto ?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Meni je kavitacija uglavnom pomogla kod masnih naslaga. Ponavljam, nemam baš prevelike probleme s celulitom, pogotovo ne na trbuhu kod kojeg vidim najviše promjena. Al to je i njezina svrha, ona topi masne naslage i zagladi kožu, al teško je s tim celulitom. Uglavnom, ne mene su djelovala već 3 tretmana, nisam se poslije toga previše pazila, a nije mi se vratilo ništa! Ja sam prezadovoljna i ko god može, nek si priušti, isplati se!

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od rene73 Vidi poruku
    Pozdrav )

jel Vam se vratio celulit i nakon uspjesne kavitacije ? niste pazili na prehranu ili sto ?
    Ima ga puno manje nego prije tako da me on ni ne muči više toliko. Vjerujem da svaka žena ima celulita barem malo, netko više netko manje pa se s ovom količinim tako ne zamaram. Bitno mi je da nije kao ranije - nisam niti trebala stiskati kožu da se vidi, vidio se sam od sebe :-( a nakon kavitacije i mršavljenja sam jela relativno normalno, naglašavam relativno - nisam se zamarala da pretjerano pazim i definitivno sam znala prekrdašiti sa slatkim, ali bih pazila što sam mogla više na pripremu namirnica i na njenu kombinaciju. I što mr još "koštalo glave" pri ponovnom debljanju je što sam se navukla na kokice i ostale grickalice navečer!

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    da,da jasno !
    ma daa.. ova hrana navecer je smrt! :S meni se zna dogodit da citav dan izdrzim i sve bude odlicno i onda navecer napad gladi !!! ne znam kako da se tog rijesim
    nekad budem karakter pa zanemarim, ali isto tako mi se zna desit da posrnem hehe

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ma treba se navečer prisiliti i ne misliti o tome. Otiće šetati, vježbati, piti puno vode, oprati zube, čitati.. Jer to je najgore, kritično doba, a stvarno ako ne pojedeš i držiš to možeš jako puno dobiti u jako malo vremena. Svi smo ljudi pa posrnemo, al bitno je ne onda posrnuti do kraja nego na naučiti. Recimo pojdeše navečer, a nije ti bilo u planu pa zato smanjiš ručak sljedeći dan, malo se kazniš i sljedeći put kad ti dođe da pojedeš navečer, to ne napraviš, sjetiš se prošlog iskustva i ideš dalje.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Moja prijateljica je isla na kavitaciju i jako je zadovoljna ide u neki salon ne znam kako se zove, zaboravila sam
    mislim da je negdje na Lanistu.Kaze da je strucno osoblje pisu joj i prehranu od koje nisi stalno gladan i da je jako zadovoljna ide vec godinu dana svaka dva tjedna i izgleda super zadovoljna .

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Na Laništu, vjerujem da je to Salon Altis. Išla sam i ja tamo, stvarno tretmane radi super tip, simpatičan, opustiš se, pričaš i uživaš. Ja sam išla oko tri mjeseca i jako sam zadovoljna. Ja sam sama osmislila svoj jelovnik, ali sam to njemu redovito pisala kaj jedem svaki dan. Upozoril me tu i tam tako da bi tretmani bili uspješniji i naravno morala sam vježbati. Rezultata stvarno ima!

Junior Member
    Datum pristupanja
    22.01.2014.
    Ja sam u protekla 3 mjeseca prošla cca 10 tretmana kavitacije + radiofrekvencije i stvarno sam zadovoljna. Naime,nakon poroda carskim rezom ostao mi je vodoravni ožiljak preko kojeg se trbuh (ili salo!? ) "preklapalo". Inače nisam baš debela ali sam u tom periodu potpuno izbacila slatko i većinu ugljikohidrata. Trbuh mi se DEFINITIVNO smanjio,vidljivo u ogledalu i po hlačama! Dakle,ja stvarno preporučam i danas krećem opet!
    ruza-bubimir likes this.

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Na Laništu, vjerujem da je to Salon Altis. Išla sam i ja tamo, stvarno tretmane radi super tip, simpatičan, opustiš se, pričaš i uživaš. Ja sam išla oko tri mjeseca i jako sam zadovoljna. Ja sam sama osmislila svoj jelovnik, ali sam to njemu redovito pisala kaj jedem svaki dan. Upozoril me tu i tam tako da bi tretmani bili uspješniji i naravno morala sam vježbati. Rezultata stvarno ima!
    Izgleda da sam ja prvi muškarac koji piše o ovome tretmanu ali neka.Uglavnom hvala na savjetu za altis jer sam bio jako zadovoljan njihovim radom.Smršavio sam 12 kilograma za 3 mjeseca i trebalo mi je 8 tretmana.

Bio sam i prošle godine na kavitaciji što sam kupio preko ponudedana ali je bilo sve skupa loše.Nisu mi objasnili postupak, odnosno što se dešava sa mastima koje kavitacijom ulaze u krvotok pa sam izgubio samo 2 kilograma za 4 tretmana. Takodjer, mislim da postoje razlike izemdju aparata jer mi je u altisu bio puno kvalitetniji.

Ono kako su meni objasnili u altisu jest da se masne stanice "ubacuju" u krvotok pa ih tijelo mora iskoristiti za energiju.

Kavitacija je dobra jer razbija masne stanice koje se teško razgrađuju vježbom ili dijetom a razlog je zato što je recimo na trbuhu dosta loša cirkulacija od neaktivnosti odnosno čestog sjedenja.

Ono što su dosta naglašavali u altisu jest da se treba unositi namirnice niskog glikemiskog indeksa što mi ima logike jer sam ipak kroz život dosta čitao o fiziologiji.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove