Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 29
Like Tree1Likes

Tema: Kavitacija

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Kavitacija

Pročitala sam u časopisu reklamu za kavitaciju. Ima li netko iskustva i toj metodi. Da li je opasna i koliko je učinkovita?

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    meni je frendica išla u jedan salon u Zg i bila je zadovoljna. Nije imala puno kg viška, oko 4kg ako se ne varam i to si je dotjerala + što je zagladila kožu tako da joj celulit nije bio tako vidljiv. Ljetovala je kod mene na moru i baš sam se iznenadila jer znam koliko ga je imala prije...ja sam isto počela razmišljati o kavitaciji, ali se nisam stigla adekvatno pozabaviti time tako da ne znam da li mogu ići na kavitaciju ako dojim??

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Jelchi što se tiče dojenja kako za kavitaciju tako i za druge metode mršavljenja ti vrijedi isto pravilo. Mlijeko se dijelom proizvodi iz masnog tkiva pa nebi trebalo gubiti prebrzo kilograme, odnosno masno tkivo.

Što se tiče kavitacije,ovisi ko metodu radi. To je proces ubacivanja lokaliziranog masnog tkiva pri čemu se isto masno tkivo mora izlučiti van. U suprotnom se bez problema može vratiti na ista mjesta.

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    da li je to opasno? kako se izlučuju masnoće iz tijela?

Junior Member Tončica avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Da li je za mršavljenje bolja kavitacija ili radiofrekvencija? Ne znam puno niti o jednoj metodi, ali sam čula da se te dvije naviše spominju. Koja je razlika? Hvala!

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Pozdrav )

Ja sam krenula prije 10 dana na tretmane kavitacije u specijalizirani studio (ne kod kozmeticara) kod magistara kineziologije koji prvenstveno prate zdravstveno stanje korisnika tretmana. U prvom procesu izgubila sam 1,5 cm u struku. Naravno prilagodila sam prehranu i krenula s treninzima u teretani.
    Tretman kavitacije kombiniran je sa limfnim drenažom.
    Kavitacija omogucuje da masti u tijelu brze kolaju i trose se. Limfna drenaža je po meni zatezanje, odnosno simulacija misica. Tako da kavitacija ima bolji ucinak.
    Opasnosti za koje sam cula su moguce "propadanje" misica ako se kavitacija ne provodi na pravilan način. Uputno je kontrolirati elektrolite u mokraci.

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Hvala na odgovorima! Rene73, kada kažeš da si prilagodila prehranu - da li si na nekoj strogoj dijeti ili ti je ok plan prehrane? da li te je bolio sami tretman kavitacije?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ej svima! Ja sam odlazila na kavitacije u salon Altis i mogu ih samo jako jako pohvaliti. Isprobala sam svakakve dijete, trčala, izvodila svašta, a ovo je jedino upalilo. Takve sam građe da stvarno nažalost imam trbuh kojeg se nikak nemrem riješiti i ovo je jedino upalilo. Naravno, iza tretmana stoji i veliki dio tvog rada i zalaganja, al ljubazno osoblje koje s tobom rade bude ti podrška koju ne želiš iznevjeriti.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Mira, ne bih rekla da je ovo neka stroga dijeta, no na pocetku se moraju izbacit nezdrave namirnice poput losih masti, slatkisa, škroba da tjelo trosi zalihe istih i da tretmani kavitacije imaju bolji ucinak
    Žitarice, malo masni mlijecni proizvodi, voće, povrce, lagana variva, leso riba i piletina, mnogo vode to cini moj plan prehrane

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Petrica, kako stojis sa celulitom na bedrima ? cime se njega rijesavas ? meni je to strasan problem!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove