Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Power plate

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.

Power plate

Društvo bio sam na jednom probnom treningu power platea. Znači onaj aparat na kojem se vježba dok on istovremeno vibrira. Zanimljiva stvarčica iako se meni to čini da mogu postići i sa recimo onom bosu loptom ili kako se već zove.

Uglavnom ,dobro sam se oznojio, samo mi izgleda da bi mogao samostalno simulirati takve uvjete pa da ne plaćam, već malo ušparam novaca.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Pozdrav Tonko,

cula sam za to, nazalost u mojoj teretani ga nema. Recite koje vjezbe izvodite i imali boli u misiscima nakon ?

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    ja sam bila par puta na powerplate-u u Fitu na Velesajmu; on se u međuvremenu zatvorio. Bilo mi je skroz fora iako nisam kasnije nastavila. Isprva mi je to truckanje (vibracije) bilo malo čudno, ali kada se navikneš je ok - vibra ti postane normalna :-). Dosta sam se oznojila jer sam imala neku zvijer za trenera :-))

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Mozete navesti jos neke centre gdje imaju tu spravu ?

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    čini mi se da ima neki powerplate centar u VMD tornju na Radničkoj. Tamo nisam bila pa ne znam kako je i kakve su cijene, u tom Fitu mi je bilo dobro. Jedino mi je bilo preskupo da i dalje to prakticiram pa sam probala i to je bilo to.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    E odlicno, bas cu se raspitat u vezi tog.. stvarno sam cula samo pozitivne komentare na to
    Hvala !

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove